Kutu Harf TabelaKutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Reklamcılık sektörü dünyada ve ülkemizde gelişmeye devam ediyor. Bu gelişime ayak uyduran firmalar sektörde dikkat çekmeye devam ediyor. Reklam vermek isteyen kuruluşlar için farklı alternatifler sunulmaktadır. Bu alternatifler arasında yer alan kutu harf tabela reklamı istenilen boyutta hazırlanmaktadır.

Kutu harf tabela ile ilgili önemli noktalara dikkat eden firmamız daha iyi hizmet vermek için tüm etkenleri dikkate almaktadır. Bu konu öncelikle tasarım isteyen bir iştir. Yani kullanılacak tüm malzeme önceden belirlenerek dijital ortamda tasarım yapılmalıdır. Sonrasında tabelanın üretim aşamasına geçilerek hızlı üretim yapılmalıdır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Reklam konusunda Balıkesirlilere hizmet veren şirketimiz kutu harf tabela çeşitlerinin tamamını üretmektedir. Bu tarz tabelalar dekota kutu, alüminyum kutu, paslanmaz krom kutu, pirinç kutu, plexiglas kutu ve köpük kutu çeşitlerine ayrılmaktadır. Açık ve kapalı ortamlar için bazı farklılıklar olabilir. Boyut konusunu da müşterinin ihtiyacı belirlemektedir. Lazerle çizim sonucu harfler ya da logo ortaya çıkmakta ve 3 boyutlu görüntü elde edilmektedir.

Kutu harf tabela özellikle alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır. Renk konusunu da müşterinin ihtiyacı ve firmasının çağrıştırdığı renk tonu belirlemektedir. Yine de canlı renklerle tasarım yapılması başarılı sonuç alınmasını kolaylaştırmaktadır. Firma olarak reklamınızın daha fazla dikkat çekmesi için alternatifler sunmaktayız. Uygun fiyat, kaliteli malzeme, dikkatli üretim ve güler yüzlü hizmetle firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. İletişim için arayınız.

Bir cevap yazın

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size bir telefon kadar yakın Müşteri Temsilcilerimizle irtabata geçebilir veya iletişim formu ile bizlere ulaşın.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?