Balıkesir Reklam Kurumsal

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle, müşterilerimizle samimi ve açık bir ilişki içinde, hizmet vermeyi ilke edinmiş firmamız, Balıkesir’de faaliyet göstermektedir. 2011 Eylül ayından beri kaliteden ödün vermeden; reklam, baskı, tabela, tente, pergole, branda, şemsiye, kepenk alanlarındaki ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaktayız.

NİTELİKLİ İŞ GÜCÜNÜ KAZANDIRMA

Balıkesir Reklam’ı geleceğe taşıyacak, kurum değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki iş gücünü seçmeyi ve işe almayı.

ÇALIŞANLARIN GELİŞİMİNE YATIRIM YAPMA

Çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gelişim ortamı ve fırsatı oluşturmak.

ORGANİZASYONU GELİŞTİRME VE GÜÇLENDİRME

Başarımızın sürekliliğini sağlayabilmek için organizasyonun, insan kaynağı, sistem ve süreçlerinin sürekli gözden geçirilmesi.

Gizlilik ve Güvenlik

Balıkesir reklam olarak müşterilerimiz ile yapılan görüşmelerimiz müşteri işyeri politikaları doğrultusunda saklı kalmaktadır.

ÜCRET YÖNETİMİ VE ÖDÜLLENDİRME

Nitelikli işgücünü kuruma çekecek ve çalışanların bağlılığını artıracak rekabetçi ücret ve yan fayda paketi sunmak.

MOTİVASYONU VE BAĞLILIĞI ARTTIRMA

Katılımcı, paylaşımcı, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak.

Müşteri Sorumluluğu

Nitelikli, başarılı, global bir işgücü ve lider havuzu oluşturarak müşterilerimiz ile   çalışanlarımızın gelişimini yönlendirmek.

Firma Prensibi

Balıkesir Reklam; insan kaynakları yönetimi anlayışı, içinde bulunduğu sektörün özel ihtiyaçlarına proaktif olarak cevap vermek.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size bir telefon kadar yakın Müşteri Temsilcilerimizle irtabata geçebilir veya iletişim formu ile bizlere ulaşın.

Balıkesir Reklam olarak; En önemli sermayemiz olan siz değerli müşterilerimize % 100 Mutluluk ve % 100 Kalite Sunuyoruz.

placeholder
Balıkesir Reklam
İşyeri Sahibi, İlhan Can

Balıkesir'de Birinci Sınıf Reklam Firması mı Arıyorsunuz?