Balıkesir Kutu Harf Tabela

Tabelalar uzun yıllardan beri kullanılan ve firmalarhakkında bilgiler veren ürünlerdir. Kişiler bir mağaza ya da dükkana gireceğizaman aslında tabelaya göre de hareket etmektedir. Bir mağazada bulunanürünlerin fiyatı, kalitesi ya da pek çok diğer faktör aslında tabeladan anlaşılabilmektedir.

Kutu harf tabela iseyine bu ürünlerin modelleri arasında sıklıkla tercih edilenler arasında yeralmaktadır. Kutu harf tabelalar daha çok giyim mağazaları tarafından tercihedilen ürünlerdir. Pleksi malzemeler kullanılarak imal edilen bu ürünler ışıklıya da ışıksız olacak şekilde üretilebilmektedir. Kutu harf tabelanın çeşitleriise aşağıda yer almaktadır.

Işıklı Kutu Harf Tabela

Pleksi malzemelerin harf şeklinde kesilmesi, katlanması vemonte edilmesi şeklinde ortaya çıkan tasarımlar kutu harf tabela adı ile anılmaktadır. Bu ürünlerin tasarımı aşamasında aslında farklı pleksi renkleri tercih edilebilmektedir. Oldukça zahmetli olan bu tabela modellerinde prestijli bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Akşam saatlerinde açık olan ya da geç saatlerde reklamını yapmak isteyen firmalar için bu tabelaların içine ışık sistemi deyerleştirilebilmektedir. Bu sayede istenilen saatlerde ışıklandırmalar dadevreye sokulabilmektedir.

Işıksız Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela modelleriarasında ışıksız olarak tasarlanan modellerdir. Bu ürünlerde ışık sistemieklenmemesi dışında bir değişiklik bulunmamaktadır. Kullanıcılar sadece kutu harf modelleri tercih edebilmekte ve istedikleri renk seçenekleri dahilinde tasarım talebinde bulunabilmektedir.Bir cevap yazın