Çatı Tabela

Çatı Tabela

balikesir-cati-tabelaBalıkesir’de kurulan ve reklam konusunda hizmet sunan firmamız gelişimini sürdürmektedir. Her türlü reklam hizmetini veren firmamızda balıkesir çatı tabela konusunda da hizmet almanız mümkündür. Özellikle büyük firmalar tarafından tercih edilen bu tabelalar dikkat çekici özelliklere sahiptir.

Çatı Tabela Nedir?

Firmamız tarafından kaliteli bir şekilde üretilen çatı tabela özellikle geniş boyutlarda reklam arayanlar için önemli bir alternatiftir. Bu tarz tabelalar binaların çatı kısmına uygulanmaktadır. Bu tabelaların yapımından önce keşif yapılması ve ölçü alınması gerekmektedir.

Balıkesir Çatı Tabela konusunda harflerin yüksekliği, binanın yapısı, tabelanın yerleştirileceği alan çok önemlidir. Bu tabelalar genellikle ışıklı olarak tercih edilmektedir. Bu tabelalarda özellikle montajın son derece dikkatli yapılması gereklidir. Oldukça büyük boyutta olan bu tabelalarda her aşama dikkatle hesap edilmelidir.

Çatı Tabelada Kalite

Firmamıza çatı tabela konusunda başvuran kişilerin adresine giderek gerekli araştırmayı yapmaktayız. Sonrasında renk ve şekil tasarımını yapmakta ve sizlerin onayından sonra üretim aşamasına geçmekteyiz. Sonrasında da uzman ekibimiz tarafından alana uygun şekilde montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

Siz de reklam konusunda Balıkesir’in yükselen yıldızı olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Her türlü reklam tabelasında olduğu gibi çatı tabela konusunda da kaliteden ödün vermemekteyiz. Uygun fiyatın yanı sıra hızlı bir şekilde yaptığımız tabelalar sayesinde firmanız öne çıkacaktır. Siz de tanıtımınızı daha geniş kitlelere yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size bir telefon kadar yakın Müşteri Temsilcilerimizle irtabata geçebilir veya iletişim formu ile bizlere ulaşın.

Balıkesir Reklam olarak; En önemli sermayemiz olan siz değerli müşterilerimize % 100 Mutluluk ve % 100 Kalite Sunuyoruz.

placeholder
Balıkesir Reklam
İşyeri Sahibi, İlhan Can