Işıksız Tabela

Işıksız Tabela Nedir? Ne Zaman Tercih Edilir?

Işıksız tabela türü tabelalar adından da anlaşılacağı gibi akşam vaktinde tercih edilebilecek tabelalar değildirler. Bu türden tabelalar genelde gündüz vakti portatif tabelalar şeklinde tercih edilirler. Genelde portatiftirler. Bu sayede firmalar veya kişiler reklamını yapmak istedikleri şeyleri reklam tabelası üzerine rahatlıkla giydirebilirler. Bu tabelalar ayrıca konferans veya benzeri toplantılarda da rahatlıkla kullanılabilirler. Bu sayede gerek müşteriler gerekse de konuklar firmanın veya organizasyonun amblemini görür,

Işıksız tabela türü tabelalar ile tabela için fazla masraf da yapılmamış olur. Eğer konuklarınız etkinliğinize gündüz geleceklerse ve sadece sabah yönlendirmeye ihtiyaç duyuyorlarsa bu durumda bu türde tabelalar yeterli olacaktır.

Işıklı olmayan tabelalar gündüzleri portatif amaçlı reklam tabelalarında da yaygın şekilde tercih edilirler. Günümüzde kullanılan taşınabilir reklam tabelaları bu özelliklere sahiptir diyebiliriz.

Ne zaman tercih edilir?

Eğer bir etkinliğiniz varsa ve bu etkinlik büyük oranda gündüz olacaksa, bu durumda ışıksız tabela tercih etmeniz daha yerinde olacaktır. Bu türde tabela sayesinde maddi açıdan daha avantajlı olması nedeniyle daha büyük bir tabela yaptırmanız da söz konusudur. Bu sayede çok daha fazla kişinin organizasyonu veya ürünü görmesini sağlarsınız.

Portatif de olabilen bu tabelalar ayrıca giydirilebilir de ürünlerdir. Giydirilebilir ışıklandırılmamış tabelalar ile tanıtımınızı rahatlıkla yapabilir, düzenlediğiniz farklı etkinliklerde farklı ürünler de kullanabilirsiniz. Tabelaların kiralanması da söz konusudur.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size bir telefon kadar yakın Müşteri Temsilcilerimizle irtabata geçebilir veya iletişim formu ile bizlere ulaşın.

Balıkesir Reklam olarak; En önemli sermayemiz olan siz değerli müşterilerimize % 100 Mutluluk ve % 100 Kalite Sunuyoruz.

placeholder
Balıkesir Reklam
İşyeri Sahibi, İlhan Can