Billboard Tabela

Billboard Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

balikesir-billboard-tabelaBillboard tabela türü tabelalar doğrudan reklama odaklı tabelalardır ve genelde halka açık işlek yerlerde konumlandırılırlar. Bazı türlerinin ise şehir içi yollarda, arabaların görmesine uygun konumlandıklarını söylemek mümkün. Özellikle şehir için yollarda ve AVM’lerin içerisinde gördüğünüz diktörgen tabelalar billboard türü tabelalardır.

Günümüzde en verimli reklam yollarından birisi bu tabelalardır diyebiliriz. İçlerine yerleştirilen reklamlar genelde insanların dikkatini çeken ve ideal boyutlardadır. Balıkesir Billboard Tabela türü tabelaların bu kadar popüler olmalarının nedeni ölçüleridir. Diktörügen yapıları ve çekici görüntüleri sayesinde reklamcılık sektöründe oldukça popülerdirler. Eğer reklam vermeyi düşünüyorsanız değerlendirmeniz gereken ilk tabela türü bu türde tabelalar olmalıdır.

Nerelerde kullanılırlar?

Şehirlerin en işlek yerlerinde billboard tabela türü tabelaları görebilirsiniz. Şehir içi yollarda orta şeritte de bu tabelalar yer alırlar. Şehir içi yollarda arabalar hızlı geçtikleri için bu tabelalarda genelde kısa reklamlar görürsünüz. Seçim dönemlerinde de en yaygın reklam öğesi olarak kullanılan tabelalar bu tabelalardır.

Bu türde tabelalar AVM içlerinde de yaygın şekilde tercih edilirler. Hangi AVM’ye giderseniz gidin bu tabelalardan çok sayıda olduğunu görürsünüz. Bu türde tabelalar sabittirler. Yani genelde portatif şekilde tercih edilmezler.

Şehrin neresinde konuşlandıklarına bağlı olarak kiralarının da pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer iş yerinizde veya başka bir bölgede billboard tipi tabela yaptırmak istiyorsanız, bu tabela açısından en doğru seçimlerden birisi olacaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size bir telefon kadar yakın Müşteri Temsilcilerimizle irtabata geçebilir veya iletişim formu ile bizlere ulaşın.

Balıkesir Reklam olarak; En önemli sermayemiz olan siz değerli müşterilerimize % 100 Mutluluk ve % 100 Kalite Sunuyoruz.

placeholder
Balıkesir Reklam
İşyeri Sahibi, İlhan Can